Organizacja imprez firmowych, organizacja imprez katowice
Wydarzenia

Certyfikat KRD

     Agencja MG Event Design jest uczciwym partnerem w biznesie czego dowodem jest Certyfikat Rzetelna Firma.

Sample Image
 
Imprezy tematyczne!
Imprezy tematyczne to jedna z naszych propozycji na organizację ciekawych, zabawnych  eventów, pikników itp.
Wyjątkowe scenariusze, nieograniczone możliwości pod każdym względem przy organizacji tego typu przedsięwzięć, to to co nas wyróżnia spośród wielu firm.
W oczekiwaniu na Państwa zainteresowanie naszą ofertą pozostajemy do dyspozycji, służąc pomocą.

Active Image
więcej..

 
Agencja MG - organizacja imprez, pikniki, eventy

Agencja MG od początku swojej działalności cieszy się uznaniem i zaufaniem ze strony szerokiej grupy Klientów. Jesteśmy zespołem wszechstronnie uzdolnionych młodych ludzi, a naszym celem jest organizacja, nadzór oraz produkcja wysokiej klasy programów artystyczno - rozrywkowych, połączonych z zabawą, integracją i wypoczynkiem. Dzięki dynamicznemu rozwojowi połączonemu z rzadką umiejętnością tworzenia sieci kontaktów w show-biznesie agencja MG zyskuje nowe, nieograniczone możliwości w realizacji programów zarówno od strony artystycznej jak również technicznej.Organizacja imprez dostarcza nam wiele satysfakcji i motywacji do dalszego działania. W naszej ofercie znajdują się imprezy dla firm, imprezy dla dzieci, a także pikniki i eventy.

Aktorzy, piosenkarze, zespoły muzyczne czy tancerze, jak również olbrzymie zaplecze scenografii, kostiumów, a także nagłośnienie i oświetlenie to podstawowy arsenał, z którym agencja MG wkracza do akcji. Zakres oferowanych przez nas usług jest w pełni kompleksowy.

Agencja MG współpracuje z znakomitościami polskiej sceny, takimi jak Zbigniew Wodecki, czy Krzysztof Piasecki. Ponad to, zajmuje się organizacją w pełni profesjonalnych koncertów, występów oraz spektakli znanych grup i wykonawców. Najnowszym naszym osiągnięciem jest świetnie przygotowany oraz przeprowadzony z ogromnym powodzeniem koncert znanej i lubianej wokalistki - Dody. Na stronie internetowej agencja MG umieściła galerię świadczącą o jej dokonaniach.

Wierzymy, iż jesteśmy w stanie zaspokoić marzenia najbardziej wymagających Klientów. W swojej branży agencja MG słynie z doświadczenia i profesjonalizmu połączonego z kreatywnymi, nowatorskimi pomysłami. Jesteśmy terminowi, staranni, odpowiedzialni i godni zaufania - zapraszamy do współpracy!

Agencja MG
 

Agencja MG oferuje Państwu profesjonalną i kompleksową realizację wszelkiego rodzaju imprez. Naszą specjalnością jest organizacja imprez, w tym organizacja imprez katowice, Organizacja imprez Firmowych, organizacja imprez dla dzieci a także organizacja pikników. Agencja MG to zespół wszechstronnie uzdolnionych, pełnych pasji, młodych ludzi. Naszym atutem są świeże i nieskończone pomysły na imprezy masowe, piknik, konferencje, itp. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania, dlatego też proponujemy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Naszym celem jest organizacja imprez, nadzór oraz produkcja dobrych programów artystyczno -- rozrywkowych, połączonych nie tylko z wyśmienitą zabawą ale również z integracją i wypoczynkiem. Konferansjerzy, z którymi współpracujemy to ulubione gwiazdy polskiej sceny i telewizji: Marcin Prokop, Jacek Borkowski, Zbigniew Wodecki, Dorota Wellman, Maciej Stuhr, Maciej Orłoś. Imprezy dla dzieci to oryginalne i zaskakujące scenariusze z ulubionymi postaciami z bajek i filmów Waszych pociech.

Minibus24 z której to usług: Przewóz osób korzystamy na bieżąco. Firma ta nigdy nas nie zawiodła jest terminowa i godna polecenia. Posiadają nowe minibusy wyposażone w klimatyzację i wszelkie udogodnienia wpływające na komfort podróży.