Organizacja imprez firmowych, organizacja imprez katowice
Wydarzenia

Certyfikat KRD

     Agencja MG Event Design jest uczciwym partnerem w biznesie czego dowodem jest Certyfikat Rzetelna Firma.

Sample Image
 
Imprezy tematyczne!
Imprezy tematyczne to jedna z naszych propozycji na organizację ciekawych, zabawnych  eventów, pikników itp.
Wyjątkowe scenariusze, nieograniczone możliwości pod każdym względem przy organizacji tego typu przedsięwzięć, to to co nas wyróżnia spośród wielu firm.
W oczekiwaniu na Państwa zainteresowanie naszą ofertą pozostajemy do dyspozycji, służąc pomocą.

Active Image
więcej..

 
Ogranizacja pikników, pikniki

Agencja MG specjalizuje się w organizacji imprez o zróżnicowanym charakterze i skali. Jesteśmy zespołem specjalistów w tej dziedzinie, a nasze doświadczenie i kreatywność pozwalają nam na "rozwinięcie skrzydeł" w stałych elementach naszej pracy oraz przy tworzeniu nowych propozycji. W zakres naszych usług możemy wpisać między innymi organizację pikników i innych imprez plenerowych.

Każdy piknik, którego przygotowanie zostało nam powierzone ma określoną konwencję, a ta uzależniona jest od okoliczności oraz preferencji zleceniodawcy. W każdym przedsięwzięciu, w którym bierzemy udział stawiamy na bieżącą konsultację z Klientem, którego wskazówki zawsze bierzemy pod uwagę, tak aby piknik był dostosowany zarówno do oczekiwań odbiorców, jak i współorganizatorów. Niezależnie od skali na jaką piknik ma się odbywać, do wszystkich projektów tego typu podchodzimy z taka samą uwagą. Każdy etap jest realizowany skrupulatnie, krok po kroku w najdrobniejszych szczegółach, po to, aby efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący.

Agencja MG przygotowując piknik może opierać się na różnorodnej tematyce (western, mexico, kaszubski, walking, dla dzieci itd.), a o jego atrakcyjności mogą decydować między innymi takie elementy jak: konkursy, bajkowe postacie, koncerty gwiazd czy finalne pokazy pirotechniczne. Dysponujemy nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu każde widowisko zyskuje niepowtarzalną oprawę.

Po szczegóły dotyczące oferty oraz pełnego zakresu naszej działalności zapraszamy na główną stronę serwisu.

Piknik, organizacja pikników
 

Agencja MG oferuje Państwu profesjonalną i kompleksową realizację wszelkiego rodzaju imprez. Naszą specjalnością jest organizacja imprez, w tym organizacja imprez katowice, Organizacja imprez Firmowych, organizacja imprez dla dzieci a także organizacja pikników. Agencja MG to zespół wszechstronnie uzdolnionych, pełnych pasji, młodych ludzi. Naszym atutem są świeże i nieskończone pomysły na imprezy masowe, piknik, konferencje, itp. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania, dlatego też proponujemy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Naszym celem jest organizacja imprez, nadzór oraz produkcja dobrych programów artystyczno -- rozrywkowych, połączonych nie tylko z wyśmienitą zabawą ale również z integracją i wypoczynkiem. Konferansjerzy, z którymi współpracujemy to ulubione gwiazdy polskiej sceny i telewizji: Marcin Prokop, Jacek Borkowski, Zbigniew Wodecki, Dorota Wellman, Maciej Stuhr, Maciej Orłoś. Imprezy dla dzieci to oryginalne i zaskakujące scenariusze z ulubionymi postaciami z bajek i filmów Waszych pociech.

Minibus24 z której to usług: Przewóz osób korzystamy na bieżąco. Firma ta nigdy nas nie zawiodła jest terminowa i godna polecenia. Posiadają nowe minibusy wyposażone w klimatyzację i wszelkie udogodnienia wpływające na komfort podróży.