Organizacja imprez firmowych, organizacja imprez katowice
Wydarzenia

Certyfikat KRD

     Agencja MG Event Design jest uczciwym partnerem w biznesie czego dowodem jest Certyfikat Rzetelna Firma.

Sample Image
 
Imprezy tematyczne!
Imprezy tematyczne to jedna z naszych propozycji na organizację ciekawych, zabawnych  eventów, pikników itp.
Wyjątkowe scenariusze, nieograniczone możliwości pod każdym względem przy organizacji tego typu przedsięwzięć, to to co nas wyróżnia spośród wielu firm.
W oczekiwaniu na Państwa zainteresowanie naszą ofertą pozostajemy do dyspozycji, służąc pomocą.

Active Image
więcej..

 
Imprezy dla dzieci, organizacja imprez dla dzieci

Agencja MG to zespół wszechstronnie uzdolnionych młodych ludzi. Naszym zdecydowanym atutem są niekończące się, oryginalne pomysły na imprezy. Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju imprez: plenerowych, tematycznych, itp. Naszą specjalnością jest również organizacja imprez dla dzieci. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest zainteresować małego widza. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez naszą agencję imprezy dla dzieci były jak najbardziej zaskakujące. Za każdym razem z wielką pasją przygotowujemy nowy projekt dla najmłodszych.

Tworzymy imprezy dla dzieci z ich ulubionymi bajkowymi i filmowymi postaciami. Chcąc zadowolić najmłodszego widza, który jest jednocześnie najbardziej wymagającym odbiorcą, zawsze uciekamy się do pomysłów, które będą niezapomnianym i zaskakującym przeżyciem dla Waszych pociech. Organizując imprezy dla dzieci, starannie dobieramy konferansjerów, którzy poprowadzą całą imprezę. Dbamy, by były to osoby umiejące zaciekawić młodego człowieka i zachęcić go do wspólnej zabawy. Uwielbiamy sprawiać dzieciom radość, a organizacja imprez dla dzieci, którą się zajmujemy pozwala nam ujrzeć uśmiech na ich twarzach. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Organizacja imprez dla dzieci, imprezy dla dzieci,
 

Agencja MG oferuje Państwu profesjonalną i kompleksową realizację wszelkiego rodzaju imprez. Naszą specjalnością jest organizacja imprez, w tym organizacja imprez katowice, Organizacja imprez Firmowych, organizacja imprez dla dzieci a także organizacja pikników. Agencja MG to zespół wszechstronnie uzdolnionych, pełnych pasji, młodych ludzi. Naszym atutem są świeże i nieskończone pomysły na imprezy masowe, piknik, konferencje, itp. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania, dlatego też proponujemy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Naszym celem jest organizacja imprez, nadzór oraz produkcja dobrych programów artystyczno -- rozrywkowych, połączonych nie tylko z wyśmienitą zabawą ale również z integracją i wypoczynkiem. Konferansjerzy, z którymi współpracujemy to ulubione gwiazdy polskiej sceny i telewizji: Marcin Prokop, Jacek Borkowski, Zbigniew Wodecki, Dorota Wellman, Maciej Stuhr, Maciej Orłoś. Imprezy dla dzieci to oryginalne i zaskakujące scenariusze z ulubionymi postaciami z bajek i filmów Waszych pociech.

Minibus24 z której to usług: Przewóz osób korzystamy na bieżąco. Firma ta nigdy nas nie zawiodła jest terminowa i godna polecenia. Posiadają nowe minibusy wyposażone w klimatyzację i wszelkie udogodnienia wpływające na komfort podróży.