Organizacja imprez firmowych, organizacja imprez katowice
Wydarzenia

Certyfikat KRD

     Agencja MG Event Design jest uczciwym partnerem w biznesie czego dowodem jest Certyfikat Rzetelna Firma.

Sample Image
 
Imprezy tematyczne!
Imprezy tematyczne to jedna z naszych propozycji na organizację ciekawych, zabawnych  eventów, pikników itp.
Wyjątkowe scenariusze, nieograniczone możliwości pod każdym względem przy organizacji tego typu przedsięwzięć, to to co nas wyróżnia spośród wielu firm.
W oczekiwaniu na Państwa zainteresowanie naszą ofertą pozostajemy do dyspozycji, służąc pomocą.

Active Image
więcej..

 
Imprezy masowe, organizacja imprez masowych

Agencja MG oferuje Państwu kompleksową realizację wszelkiego rodzaju imprez na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Naszą specjalnością, obok imprez dla dzieci i imprez integracyjnych, jest organizacja imprez masowych. Naszym największym atutem są niekończące się, zawsze oryginalne pomysły. Dzięki nim, organizowane przez Agencję MG imprezy masowe są wyjątkowe, zaskakujące i odznaczają się nietypowym klimatem.

Za każdym razem zadziwimy Państwa atrakcjami artystycznymi i najnowszymi rozwiązaniami multimedialnymi. Organizujemy imprezy masowe, które przełamują przyjęte standardy i oferują dawkę wrażeń i emocji. Nasz zespół tworzą wszechstronnie uzdolnieni, młodzi ludzie, dla których organizacja imprez masowych jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie na gruncie organizacji imprez. Wiemy, że dopasowanie projektów do indywidualnych potrzeb Klienta jest gwarancją sukcesu. Celem działalności Agencji MG jest organizacja imprez masowych, ich profesjonalny nadzór oraz stworzenie wyjątkowej atmosfery. Z precyzją przygotowujemy program imprez, aby współgrał on ze zróżnicowanymi zamiłowaniami odbiorców i był skrojony na miarę ich potrzeb.

Współpracujemy z doświadczonymi konferansjerami, którzy dobrze wiedzą, jak porwać tłumy do wspólnej zabawy. Podejmując się zlecenia zawsze zapinamy wszystko na ostatni guzik, by tym samym imprezy masowe spotkały się z uznaniem i zadowoleniem naszych Klientów. Pełen profesjonalizm, gwarancja dobrej zabawy, to tylko nieliczne atuty naszej Agencji. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Imprezy masowe, organizacja imprez masowych
 

Agencja MG oferuje Państwu profesjonalną i kompleksową realizację wszelkiego rodzaju imprez. Naszą specjalnością jest organizacja imprez, w tym organizacja imprez katowice, Organizacja imprez Firmowych, organizacja imprez dla dzieci a także organizacja pikników. Agencja MG to zespół wszechstronnie uzdolnionych, pełnych pasji, młodych ludzi. Naszym atutem są świeże i nieskończone pomysły na imprezy masowe, piknik, konferencje, itp. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania, dlatego też proponujemy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Naszym celem jest organizacja imprez, nadzór oraz produkcja dobrych programów artystyczno -- rozrywkowych, połączonych nie tylko z wyśmienitą zabawą ale również z integracją i wypoczynkiem. Konferansjerzy, z którymi współpracujemy to ulubione gwiazdy polskiej sceny i telewizji: Marcin Prokop, Jacek Borkowski, Zbigniew Wodecki, Dorota Wellman, Maciej Stuhr, Maciej Orłoś. Imprezy dla dzieci to oryginalne i zaskakujące scenariusze z ulubionymi postaciami z bajek i filmów Waszych pociech.

Minibus24 z której to usług: Przewóz osób korzystamy na bieżąco. Firma ta nigdy nas nie zawiodła jest terminowa i godna polecenia. Posiadają nowe minibusy wyposażone w klimatyzację i wszelkie udogodnienia wpływające na komfort podróży.