Organizacja imprez firmowych, organizacja imprez katowice
Wydarzenia

Certyfikat KRD

     Agencja MG Event Design jest uczciwym partnerem w biznesie czego dowodem jest Certyfikat Rzetelna Firma.

Sample Image
 
Imprezy tematyczne!
Imprezy tematyczne to jedna z naszych propozycji na organizację ciekawych, zabawnych  eventów, pikników itp.
Wyjątkowe scenariusze, nieograniczone możliwości pod każdym względem przy organizacji tego typu przedsięwzięć, to to co nas wyróżnia spośród wielu firm.
W oczekiwaniu na Państwa zainteresowanie naszą ofertą pozostajemy do dyspozycji, służąc pomocą.

Active Image
więcej..

 
Zbigniew Wodecki - piosenkarz

Zbigniew Wodecki to artysta, z którym nasza współpraca się szczególnie zacieśniła. Jego niesamowity talent oraz charyzma przyciągają tłumy, a on sam jest rozchwytywany przez naszych Klientów. Agencja MG organizuje wszelkiego rodzaju imprezy, eventy, spotkania, których główną gwiazdą może być Zbigniew Wodecki, lub inna gwiazda polskiej lub zagranicznej estrady. Nasze usługi są w pełni kompleksowe i dostosowywane do indywidualnych potrzeb i zamówień.

Sławny Zbigniew Wodecki urodził się 6 maja 1950 w Krakowie. Swoją  przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 5 lat, kiedy to powoli zaczął odkrywać tajemnice zaklętą w magicznych dźwiękach. Ta fascynacja sprawiła, że Zbigniew Wodecki z wyróżnieniem ukończył Państwową Szkołę Muzyczną II st. w Krakowie w klasie skrzypiec Juliusza Webera, później rozpoczął się i cały czas trwa jego zadziwiający rozkwit artystyczny.

Polski piosenkarz, muzyk instrumentalista (skrzypce, trąbka), kompozytor i prezenter telewizyjny, utalentowany Zbigniew Wodecki od końca lat 60. XX wieku, związany był z kultową Piwnicą pod Baranami i kabaretem Anawa, a także z orkiestrą symfoniczną Polskiego Radia i Krakowską Orkiestrą Kameralną. W latach 1968-1973 Zbigniew Wodecki zyskał sławę jako niepozostający w cieniu akompaniator Ewy Demarczyk. Po dziś dzień jest tworzącym i czynnie uczestniczącym w życiu publicznym artystą.

Jeśli i Państwo ulegają czarowi, jaki niesie ze sobą Zbigniew Wodecki i pragnęliby Państwo zorganizować imprezę z jego udziałem - zapraszamy do współpracy. Fachowo doradzimy oraz zagwarantujemy kompleksową obsługę.

Zbigniew Wodecki
 

Agencja MG oferuje Państwu profesjonalną i kompleksową realizację wszelkiego rodzaju imprez. Naszą specjalnością jest organizacja imprez, w tym organizacja imprez katowice, Organizacja imprez Firmowych, organizacja imprez dla dzieci a także organizacja pikników. Agencja MG to zespół wszechstronnie uzdolnionych, pełnych pasji, młodych ludzi. Naszym atutem są świeże i nieskończone pomysły na imprezy masowe, piknik, konferencje, itp. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania, dlatego też proponujemy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Naszym celem jest organizacja imprez, nadzór oraz produkcja dobrych programów artystyczno -- rozrywkowych, połączonych nie tylko z wyśmienitą zabawą ale również z integracją i wypoczynkiem. Konferansjerzy, z którymi współpracujemy to ulubione gwiazdy polskiej sceny i telewizji: Marcin Prokop, Jacek Borkowski, Zbigniew Wodecki, Dorota Wellman, Maciej Stuhr, Maciej Orłoś. Imprezy dla dzieci to oryginalne i zaskakujące scenariusze z ulubionymi postaciami z bajek i filmów Waszych pociech.

Minibus24 z której to usług: Przewóz osób korzystamy na bieżąco. Firma ta nigdy nas nie zawiodła jest terminowa i godna polecenia. Posiadają nowe minibusy wyposażone w klimatyzację i wszelkie udogodnienia wpływające na komfort podróży.