Organizacja imprez firmowych, organizacja imprez katowice
Wydarzenia

Certyfikat KRD

     Agencja MG Event Design jest uczciwym partnerem w biznesie czego dowodem jest Certyfikat Rzetelna Firma.

Sample Image
 
Imprezy tematyczne!
Imprezy tematyczne to jedna z naszych propozycji na organizację ciekawych, zabawnych  eventów, pikników itp.
Wyjątkowe scenariusze, nieograniczone możliwości pod każdym względem przy organizacji tego typu przedsięwzięć, to to co nas wyróżnia spośród wielu firm.
W oczekiwaniu na Państwa zainteresowanie naszą ofertą pozostajemy do dyspozycji, służąc pomocą.

Active Image
więcej..

 
Krzysztof Piasecki - konferansjer

Agencja MG wie, że podstawą sprawnej organizacji wszelkiego rodzaju imprez jest dobór odpowiednich ludzi na odpowiednich miejscach. Krzysztof Piasecki jest jednym z lepszych naszych partnerów. Tworzymy silną grupę, której praca przynosi fascynujące efekty.

Krzysztof Piasecki urodził się 19 lipca 1949 roku we Wrocławiu. Jego lata studenckie upłynęły głównie na działalności kabaretowej. W 1973 roku, w Opolu młody i utalentowany Krzysztof Piasecki otrzymał nagrodę za debiut na Festiwalu Piosenki. W późniejszych latach został członkiem słynnego warszawskiego kabaretu Pod Egidą. Krzysztof Piasecki jest uznanym polskim satyrykiem, artystą kabaretowym. Zasłużył się również jako dziennikarz.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Wierzymy, że Krzysztof Piasecki może swoją nietuzinkową osobowością rozbawić każde towarzystwo. Zapraszamy do współpracy!
 

Agencja MG oferuje Państwu profesjonalną i kompleksową realizację wszelkiego rodzaju imprez. Naszą specjalnością jest organizacja imprez, w tym organizacja imprez katowice, Organizacja imprez Firmowych, organizacja imprez dla dzieci a także organizacja pikników. Agencja MG to zespół wszechstronnie uzdolnionych, pełnych pasji, młodych ludzi. Naszym atutem są świeże i nieskończone pomysły na imprezy masowe, piknik, konferencje, itp. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania, dlatego też proponujemy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Naszym celem jest organizacja imprez, nadzór oraz produkcja dobrych programów artystyczno -- rozrywkowych, połączonych nie tylko z wyśmienitą zabawą ale również z integracją i wypoczynkiem. Konferansjerzy, z którymi współpracujemy to ulubione gwiazdy polskiej sceny i telewizji: Marcin Prokop, Jacek Borkowski, Zbigniew Wodecki, Dorota Wellman, Maciej Stuhr, Maciej Orłoś. Imprezy dla dzieci to oryginalne i zaskakujące scenariusze z ulubionymi postaciami z bajek i filmów Waszych pociech.

Minibus24 z której to usług: Przewóz osób korzystamy na bieżąco. Firma ta nigdy nas nie zawiodła jest terminowa i godna polecenia. Posiadają nowe minibusy wyposażone w klimatyzację i wszelkie udogodnienia wpływające na komfort podróży.