Organizacja imprez firmowych, organizacja imprez katowice
Wydarzenia

Certyfikat KRD

     Agencja MG Event Design jest uczciwym partnerem w biznesie czego dowodem jest Certyfikat Rzetelna Firma.

Sample Image
 
Imprezy tematyczne!
Imprezy tematyczne to jedna z naszych propozycji na organizację ciekawych, zabawnych  eventów, pikników itp.
Wyjątkowe scenariusze, nieograniczone możliwości pod każdym względem przy organizacji tego typu przedsięwzięć, to to co nas wyróżnia spośród wielu firm.
W oczekiwaniu na Państwa zainteresowanie naszą ofertą pozostajemy do dyspozycji, służąc pomocą.

Active Image
więcej..

 
Impreza Mikołajkowa

Jak wygląda Państwa impreza mikołajkowa w firmie? Co roku ten sam nudny scenariusz, bez cienia magii i świątecznej atmosfery? Z Agencją MG to może się odmienić! Sprawimy, że impreza mikołajkowa okaże się niezapomnianym przeżyciem pełnym niespodzianek i pozytywnych uczuć.

Aktorzy, piosenkarze, zespoły muzyczne czy tancerze, jak również olbrzymie zaplecze scenografii, kostiumów, a także nagłośnienie i oświetlenie to podstawowy arsenał, dzięki któremu Państwa impreza mikołajkowa nabierze rozmachu. Od naszych Klientów chcemy tylko wiedzieć jak wyobrażają sobie całość spotkania i jakie są ich indywidualne potrzeby. Od tej chwili impreza mikołajkowa jest w całości w naszych rękach. Dbamy o każdy detal, poczynając od zaproszeń, a kończąc na podpisywaniu umów z artystami. Wierzymy, że dzięki naszej kreatywności i coraz większemu polu działania każda tworzona z pasją impreza mikołajkowa będzie wielkim wydarzeniem.

Jeśli czeka Państwa impreza mikołajkowa dla pracowników, czy partnerów, a nie wiedzą Państwo jak się do niej zabrać - prosimy o kontakt. Zrobimy wszystko, by ułatwić to ciężkie zadanie.

 

Agencja MG oferuje Państwu profesjonalną i kompleksową realizację wszelkiego rodzaju imprez. Naszą specjalnością jest organizacja imprez, w tym organizacja imprez katowice, Organizacja imprez Firmowych, organizacja imprez dla dzieci a także organizacja pikników. Agencja MG to zespół wszechstronnie uzdolnionych, pełnych pasji, młodych ludzi. Naszym atutem są świeże i nieskończone pomysły na imprezy masowe, piknik, konferencje, itp. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania, dlatego też proponujemy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Naszym celem jest organizacja imprez, nadzór oraz produkcja dobrych programów artystyczno -- rozrywkowych, połączonych nie tylko z wyśmienitą zabawą ale również z integracją i wypoczynkiem. Konferansjerzy, z którymi współpracujemy to ulubione gwiazdy polskiej sceny i telewizji: Marcin Prokop, Jacek Borkowski, Zbigniew Wodecki, Dorota Wellman, Maciej Stuhr, Maciej Orłoś. Imprezy dla dzieci to oryginalne i zaskakujące scenariusze z ulubionymi postaciami z bajek i filmów Waszych pociech.

Minibus24 z której to usług: Przewóz osób korzystamy na bieżąco. Firma ta nigdy nas nie zawiodła jest terminowa i godna polecenia. Posiadają nowe minibusy wyposażone w klimatyzację i wszelkie udogodnienia wpływające na komfort podróży.