Organizacja imprez firmowych, organizacja imprez katowice
Wydarzenia

Certyfikat KRD

     Agencja MG Event Design jest uczciwym partnerem w biznesie czego dowodem jest Certyfikat Rzetelna Firma.

Sample Image
 
Imprezy tematyczne!
Imprezy tematyczne to jedna z naszych propozycji na organizację ciekawych, zabawnych  eventów, pikników itp.
Wyjątkowe scenariusze, nieograniczone możliwości pod każdym względem przy organizacji tego typu przedsięwzięć, to to co nas wyróżnia spośród wielu firm.
W oczekiwaniu na Państwa zainteresowanie naszą ofertą pozostajemy do dyspozycji, służąc pomocą.

Active Image
więcej..

 
Oferta

http://www.agencja-mg.pl/kolo.swf

Niezastąpieni artystycznie i technicznie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie na podstronach poświęconych różnym rodzajom imprez znajdziecie Państwo szczegółowe informacje.

Proponujemy Państwu:
  • Spotkanie firmowe i integracyjne
  • Imprezy masowe
  • Imprezy dla dzieci
  • Pikniki
  • Wieczory kabaretowe
  • Bale, bankiety i spotkania pod przewodnictwem znanych gwiazd

Szerokie zaplecze techniczne naszej agencji pozwala nam na profesjonalną i niezależną obsługę imprez i projektów artystyczno- rozrywkowych, dysponujemy wysokiej klasy nagłośnieniem i oświetleniem. Zakres naszego działania obejmuje terytorium całego kraju, niejednokrotnie wykraczając poza jego granice.

http://www.agencja-mg.pl/kolo.swf http://www.agencja-mg.pl/kolo.swf
 

Agencja MG oferuje Państwu profesjonalną i kompleksową realizację wszelkiego rodzaju imprez. Naszą specjalnością jest organizacja imprez, w tym organizacja imprez katowice, Organizacja imprez Firmowych, organizacja imprez dla dzieci a także organizacja pikników. Agencja MG to zespół wszechstronnie uzdolnionych, pełnych pasji, młodych ludzi. Naszym atutem są świeże i nieskończone pomysły na imprezy masowe, piknik, konferencje, itp. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania, dlatego też proponujemy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Naszym celem jest organizacja imprez, nadzór oraz produkcja dobrych programów artystyczno -- rozrywkowych, połączonych nie tylko z wyśmienitą zabawą ale również z integracją i wypoczynkiem. Konferansjerzy, z którymi współpracujemy to ulubione gwiazdy polskiej sceny i telewizji: Marcin Prokop, Jacek Borkowski, Zbigniew Wodecki, Dorota Wellman, Maciej Stuhr, Maciej Orłoś. Imprezy dla dzieci to oryginalne i zaskakujące scenariusze z ulubionymi postaciami z bajek i filmów Waszych pociech.

Minibus24 z której to usług: Przewóz osób korzystamy na bieżąco. Firma ta nigdy nas nie zawiodła jest terminowa i godna polecenia. Posiadają nowe minibusy wyposażone w klimatyzację i wszelkie udogodnienia wpływające na komfort podróży.