Agencja MG - organizacja imprez, konferansjerzy, imprezy dla dzieci

Zbigniew Wodecki - piosenkarz

Zbigniew Wodecki to artysta, z którym nasza współpraca się szczególnie zacieśniła. Jego niesamowity talent oraz charyzma przyciągają tłumy, a on sam jest rozchwytywany przez naszych Klientów. Agencja MG organizuje wszelkiego rodzaju imprezy, eventy, spotkania, których główną gwiazdą może być Zbigniew Wodecki, lub inna gwiazda polskiej lub zagranicznej estrady. Nasze usługi są w pełni kompleksowe i dostosowywane do indywidualnych potrzeb i zamówień.

Sławny Zbigniew Wodecki urodził się 6 maja 1950 w Łaziskach. Swoją ą przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 5 lat, kiedy to powoli zaczął odkrywać tajemnice zaklętą w magicznych dźwiękach. Ta fascynacja sprawiła, że Zbigniew Wodecki z wyróżnieniem ukończył Państwową Szkołę Muzyczną II st. w Krakowie w klasie skrzypiec Juliusza Webera, później rozpoczął się i cały czas trwa jego zadziwiający rozkwit artystyczny.

Polski piosenkarz, muzyk instrumentalista (skrzypce, trąbka), kompozytor i prezenter telewizyjny, utalentowany Zbigniew Wodecki od końca lat 60. XX wieku, związany był z kultową Piwnicą pod Baranami i kabaretem Anawa, a także z orkiestrą symfoniczną Polskiego Radia i Krakowską Orkiestrą Kameralną. W latach 1968-1973 Zbigniew Wodecki zyskał sławę jako niepozostający w cieniu akompaniator Ewy Demarczyk. Po dziś dzień jest tworzącym i czynnie uczestniczącym w życiu publicznym artystą.

Jeśli i Państwo ulegają czarowi, jaki niesie ze sobą Zbigniew Wodecki i pragnęliby Państwo zorganizować imprezę z jego udziałem - zapraszamy do współpracy. Fachowo doradzimy oraz zagwarantujemy kompleksową obsługę.

Zbigniew Wodecki